Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych
Chronimy dane osobowe

Poza tym, że biuro tłumaczeń MIW zawsze stara się realizować tłumaczenie w sposób jak najbardziej odpowiadający oczekiwaniom klientów, nie może zapominać o poufności danych, znajdujących się w dostarczanych dokumentach.

Tłumaczymy najróżniejsze dokumenty: od samochodowych, poprzez akty urodzenia, prawa jazdy, dowody tożsamości aż po statusy firm, objęte tajemnicą. Niezależnie od typu, każde dokument traktowany jest przez nas z największą powagą, w wszystkie dane na nich umieszczone, poznają tylko upoważnione osoby.

Zgłaszający się do nas Klienci ufają, że przekazane akty zostaną potraktowane w odpowiedni sposób i żadna informacja nie zostanie przekazana podmiotom postronnymi, dlatego też wszelkie przesyłane do wyceny pliki, skany, a także gotowe tłumaczenia  przechowywane są na bezpiecznym serwerze.

Dodatkowo, aby klienci mieli pewność, że biuro tłumaczeń MIW nie przechowuje przekładów i  plików, są one usuwane po okresie 2 tygodni. Dlatego też, w przypadku np. konieczności sporządzenia dodatkowego odpisu sporządzonej translacji, należy się do nas zgłosić w tym czasie lub ewentualnie poprosić o ich nieusuwanie przez określony czas. W przeciwnym wypadku tłumaczenie będzie musiało zostać sporządzone kolejny raz.