Nowa szkoła językowa!

2a-large
Sale szkoleniowe w Zebra Academy

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w biurowcu Zebra Tower przy ulicy Mokotowskiej 1 otwarta została niedawno szkoła językowa Zebra Academy, która jest dzieckiem Biura tłumaczeń MIW.

Jest jedną z niewielu szkół, które w swojej działalności skupiają się na nauce żywego języka, a nie „wkuwaniu” słówek i analizie gramatycznej. Kursanci przede wszystkim uczestniczą w konwersacjach, ucząc się przełamywać opór przed wypowiadaniem się w języku obcym.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (max. 7 osób). Istnieje także możliwość wyboru szkolenia indywidualnego. Kursy przeprowadzane są zawsze pod dyktando uczestników- to oni decydują, w jaki sposób i czego chcą się uczyć.

Do wypowiadania się w języku obcym skłania obecność lektorów- native speakerów. Obecnie Zebra Academy zatrudnia troje native speakerów języka angielskiego. Ponadto, zajęcia prowadzi tam także tłumacz języka chińskiego. Poza wspomnianymi językami, w szkole tej odbywają się kursy języka polskiego dla obcokrajowców.

Największą popularnością cieszy się kurs business English, będący nowością na rynku stołecznym. Prowadzony jest przez native speakerów i dotyczy takich dziedzin jak: marketing, prawo, zarządzanie, IT.

Rozważających odbycie kursu zapraszamy na darmową lekcję. Dopiero po niej decydują Państwo, czy chcą zapisać się na cały kurs, trwający 16 tygodni.

Ciekawą propozycję Zebra Academy przygotowała dla tych, którzy nie mają czasu na, zajmujący często dużo czasu, dojazd do centrum. W dobie nowoczesnych technologii odległości nie mają już znaczenia. Wystarczy zainstalować na swoim komputerze odpowiedni komunikator, by móc zrealizować kurs online.

Potrzebujących relaksu po ciężkim dniu pracy, Zebra Tower proponuje zajęcia jogi, prowadzone w języku angielskim.

Wszystkie chętne osoby zapraszamy na 12 piętro biurowca Zebra Tower przy ulicy Mokotowskiej 1 (czyli tam, gdzie znajduje się biuro tłumaczeń MIW J.)

5a-2-large