10 LAT 
NA RYNKU
44.000
ZLECEŃ
90
REFERENCJI
Referencje
PONAD 12.000 KLIENTÓW
Tanie tłumaczenia - promocje

Oferty ograniczone czasowo w ramach promocji "tanie tłumaczenia":

10% zniżki na tłumaczenie aktu urodzenia.


Wraz z końcem roku proponujemy kolejną promocję, tym razem na tłumaczenie aktu urodzenia. Dotyczy ona polskich aktów urodzenia tłumaczonych na angielski, niemiecki, francuski i hiszpański. Tłumaczenie tego dokumentu będzie niezbędne w przypadku rejestracji za granicą dziecka urodzonego w Polsce, ewentualnie w przypadku ślubu za granicą. Może się też przydać podczas podróżowania z dzieckiem za granicą. Niezależnie od potrzeby życiowej, która wymusza tłumaczenie aktu urodzenia, każdy tego rodzaju dokument przedstawiony nam w okresie obowiązywania promocji zostanie nią obięty.
Rabat uwzględniamy w każdej przedstawionej ofercie na tłumaczenie aktu urodzenia.
Oferta ważna do 31.01.2022


5% zniżki na tłumaczenie zgody na wyjazd dziecka za granicę.


Mając na względzie sezon wakacyjny i związane z nim wyjazdy zagraniczne, postanowiliśmy zaproponować rabat na tłumaczenie zgody na wyjazd dziecka za granicę. Będzie ono nieodzowne, jeśli dziecko ma przekroczyć granicę Polski pod opieką kogoś innego, niż opiekunowie prawni. Mało tego, nawet jeżeli dziecko wyjeżdża np. tylko z jednym z rodziców, to służby graniczne mogą wymagać zgody drugiego z nich, gdyż są wyczulone na tzw. uprowadzenia rodzicielskie. Tłumaczenie zgody na wyjazd dziecka za granicę powinno być tłumaczeniem "przysięgłym", natomiast tłumaczony dokument powinien być opatrzony notarialnym poświadczeniem podpisu. O ile sama zgoda może być napisana w języku obcym, o tyle poświadczenie podpisu będzie zawsze w języku polskim, gdyż notariusze muszą posługiwać się naszym językiem urzędowym przy tworzeniu dokumentów. Z tego właśnie powodu, konieczne jest tłumaczenie.
Zniżkę naliczamy automatycznie do każdej przesłanej wyceny zgody na wyjazd dziecka.
Oferta ważna do 30.09.2021


5% zniżki na tłumaczenie sprawozdania finansowego.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych, proponujemy rabat na tłumaczenie bilansu, rachunku zysków i strat, sprawozdania z przepływów pieniężnych oraz wszystkich innych elementów sprawozdania finansowego. Naliczamy upust przy każdej przesłanej wycenie, więc nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, by go uzyskać. Dotyczy tłumaczeń przysięgłych wykonanych w formie pisemnej, z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego oraz na te języki.
Oferta ważna do 30.04.2021


10% zniżki na tłumaczenie zaświadczenia o badaniu na COVID-19.


Chcąc wesprzeć osoby podróżujące w czasach pandemii i ułatwić załatwienie stosownych procedur wszystkim, którzy tego potrzebują, proponujemy obniżkę stawki za przekład tego rodzaju dokumentów. Zniżka stosuje się automatycznie, gdy otrzymamy zapytanie na tłumaczenie wyników testu na COVID-19. Oferta dotyczy języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego w przypadku przekładów wykonanych przez tłumacza przysięgłego.
Mamy nadzieję, że oferta już nie powróci


Sprawdź promocje na naszym profilu w Google
Prześlij plik do wyceny