Logo MIW white

SKŁAD DO DRUKU

Tłumaczenia oraz DTP

ILLUSTRATOR, INDESIGN, COREL, PHOTOSHOP

  "Art is Art. Everything else is everything else" 

Ad Reinhardt
Amerykański malarz

DTP

W naszym biurze tłumaczeń na stałe zatrudniony jest grafik komputerowy, dlatego możemy zaoferować:

Przygotowanie przetłumaczonych dokumentów do druku

Składanie instrukcji maszyn i urządzeń do druku;

Składanie ulotek do druku;

Wdrażanie przetłumaczonych stron internetowych.
W pracy wykorzystujemy następujące programy:

Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Corel Draw

DTP ikona pdf DTP ikona eps

W celu uzyskania wyceny przygotowania dokumentu do druku, prosimy o przesłanie materiałów na adres [email protected]. Z racji ponad 10-letniej współpracy z agencją marketingową, możemy zapewnić Państwu również wydruk ulotek, katalogów, czy książek.

Nie każdy dokument musi przejść obróbkę graficzną polegającą na przygotowaniu jego do druku. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać tłumaczenie dokumentu z zachowaniem jedynie układu graficznego- jest to zupełnie inna, dużo tańsza, usługa. Zapytaj sprzedawcę podczas wyceny tłumaczenia, czy w cenę wliczone jest zachowanie układu graficznego przetłumaczonego tekstu.

Ponieważ biuro tłumaczeń MIW posiada licencję na cztery różne programy konwertujące dokumenty pdf do wersji word, być może w cenie tłumaczenia otrzymacie Państwo identycznie wyglądający dokument, tylko w innym języku. Proszę pamiętać- tak przekonwertowany dokument nie zostanie przyjęty przez żadną drukarnię. Jeśli tylko planujecie Państwo skorzystać z usług profesjonalnej drukarni- przetłumaczony tekst musi zostać przygotowany do druku.