BIURO TŁUMACZEŃ MIW W LICZBACH

Od 2009 roku Biuro Tłumaczeń MIW oferuje swoim Klientom stabilność i niezawodność, zapewniając im spokój umysłu oraz ułatwiając komunikację, właściwą alokację zasobów i osiągnięcie wyznaczonych celów.

12 LAT
NA RYNKU
48.000
ZLECEŃ
90
REFERENCJI
Referencje
PONAD 14.000 KLIENTÓW
Tłumaczenia ustne

Oferta na tłumaczenia ustne

  Wycena tłumaczenia ustnego zależy od kilku czynników. Przede wszystkim ważne jest jaki rodzaj tłumaczenia będzie najlepiej odpowiadał charakterystyce wydarzenia lub prowadzonych czynności, tj. czy będzie to tłumaczenie symultaniczne, konsekutywne, czy np. a vista. Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę jest moment potwierdzenia zlecenia. Im więcej mamy czasu na przygotowanie tłumaczy, tym cena za usługę jest niższa, np. tłumaczenia ekspresowe, czyli wykonane w ciągu 24 godzin od zlecenia, charakteryzują się cenami wyższymi o nawet 100% w stosunku do cen bazowych. Serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza zawierającego: miejsce wydarzenia, datę tłumaczenia, jego rodzaj, ilość godzin oraz wymagania odnośnie zapewnienia przez nasze biuro sprzętu do tłumaczeń symultanicznych i jego obsługi technicznej. Wyceny zlecenia, w zależności od poziomu jego skomplikowania, dokonujemy zwykle maksymalnie w 1h! 

Uzupełnij formularz

Tłumaczenia symultaniczne

Tłumaczenia symultaniczne: to tłumaczenie równoczesne. Z racji swojej specyfiki często wykonywane jest w dźwiękoszczelnych kabinach. Tłumacz musi jednocześnie: słuchać i rozumieć wypowiedź mówcy, przekładać wypowiedź i odtwarzać ją werbalnie w języku docelowym.

Symultaniczne

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia konsekutywne: to tłumaczenie następcze. Tłumacz rozpoczyna przekład dopiero w momencie zakończenia wypowiedzi przez prelegenta. Tego rodzaju przekład najczęściej wykonujemy podczas spotkań biznesowych na ślubie w Warszawie.

Konsekutywne

Sprzęt symultaniczny

Jednym z obszarów naszej specjalizacji jest organizacja konferencji. Obsługujemy od strony tłumaczeniowej najróżniejsze wydarzenia. Dzięki ścisłej współpracy z WeEvent, również z grupy WeGroup, nasza oferta nie kończy się jedynie na sprzęcie symultanicznym i obsłudze technicznej.

WeEvent

Wynajem sal konferencyjnych

Nasza główna siedziba mieści się w Zebra Tower. W naszej ofercie posiadamy Sale Konferencyjne 100m2 oraz 50m z widokiem z 12 piętra na panoramę Warszawy, jak również Salę Kreatywną. Zapraszamy na naszą stronę www dedykowaną wynajmom powierzchni.

Sale Zebra Tower
Referencje

Jest nam zawsze ogromnie miło, gdy otrzymujemy referencje od naszych stałych oraz nowych Klientów, niezależnie od tego, czy tyczą się one krótkich tłumaczeń biznesowych, czy też kompleksowej organizacji tłumaczeń symultanicznych. Jesteśmy zawsze dumni, gdy Klienci wyrażają w formie pisemnej uznanie dla pracy naszych tłumaczy, obsługi technicznej, niezawodności sprzętu, czy też naszej elastyczności i szybkości reakcji na nieprzewidziane sytuacje.

Zachęcamy do zapoznania się z pismami od Klientów. Ciepłe słowa poświadczające nasze zaangażowanie w każde zlecenie są tym, co daje nam motywację do dalszych wysiłków.

Referencje tłumaczenia ustne
Realizacje

Oferujemy kompleksową organizację konferencji od strony tłumaczeniowej. Wykonujemy tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne z 40 języków, a naszymi Klientami są korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki administracji rządowej. 

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z naszych ostatnich realizacji zleceń wykonanych dla firm, opisującymi nasz wkład w organizację małych i dużych wydarzeń.

Ostatnie realizacje